Drukuj

KARKONOSKA MARKA LOKALNA ▶︎

Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to projekt, który oferuje wszystko co najlepsze i autentyczne z Karkonoszy: doskonałe lokalne jedzenie, oparte na lokalnych produktach (serach kozich, ekologicznej wołowinie i baraninie, ekologicznych jajach, owocach pochodzących z okolicznych lasów) oraz rękodzieło wykonane przez lokalnych wytwórców: hafty, rzeźby, szkło artystyczne i użytkowe, kompozycje ze starych desek, filcowe zwierzaki, niecodzienne lalki, grafiki, malarstwo…

Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to przede wszystkim oferta spędzenia czasu w Karkonoszach – wypełniona autentycznym klimatem i smakiem regionu. To nie tylko okazja do skosztowania wyrazistych górskich smaków czy zakupienia lokalnego rękodzieła. To także możliwość uzupełnienia urlopu o warsztaty rękodzielnicze i kulinarne w wyjątkowych miejscach: serowarstwa, wypieku chleba, przygotowywania przetworów, wypieku i lukrowania pierników, filcowania, szklarskie, grafiki czy ceramiki.

Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to zrzeszenie lokalnych producentów, wytwórców, rękodzielników i usługodawców, którzy cenią sobie ponad wszystko prawdziwość i autentyczność regionu, w którym żyją, którzy w doskonały sposób łączą w swojej działalności tradycję i lokalność z nowoczesnością.

Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to produkty, usługi i miejsca certyfikowane znakiem Karkonoskiej Marki Lokalnej „Skarby Ducha Gór”, który świadczy o ich jakości i autentyczności.

Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór – TO ESENCJA TEGO REGIONU.

{module Karkonoska Marka Lokalna}