Badanie KML - wypełnij ankietę!

Znasz Ducha Gór? Wiesz jakie serwuje potrawy, kogo gości i prowadzi? Lubisz region, w którym mieszkasz, a może wręcz przeciwnie? Znasz, a może kupujesz produkty lokalne? Weź udział w krótkiej ankiecie dotyczącej promocji regionu i produktów lokalnych! Link do anonimowej ankiety:   https://forms.gle/SfWhZYwyMbF3NukY9.

Wypełnienie ankiety zajmuje tylko 10 min. 

Karkonoska Marka Lokalna (KML), budowana od 2015 r., służy promocji wysokiej jakości produktów lokalnych i usług związanych z naszym regionem. Poprzez ankietę można również poznać nasze produkty i usługi lokalne (jeżeli jeszcze ich nie znacie).

Marka Lokalna to prestiż i wyróżnik regionu, ale wymaga również wsparcia ze strony mieszkańców. Mamy produkty, z których możemy być dumni: www.skarbyduchagor.plWspierajcie lokalnych producentów, rzemieślników i artystów, którzy pracują nie tylko dla samych siebie i swoich produktów/usług, ale pracują również na rzecz całego regionu, a niektóre produkty/usługi znane są również poza Karkonoszami.

 

 

Badanie realizowane jest w ramach projektu współpracy „Marki Lokalne Dolnego Śląska – tworzone z pasją” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Julia Kopczyk
Udostępnił: Julia Kopczyk
Opublikowano:  30.04.2021 r.