3...5...7...

Jeden dzień to za mało by zaprzyjaźnić się ze Szklarską Porębą. Jednak właśnie 19 czerwca zobaczycie co Szklarska Poręba ma do zaoferowania i czym Was będzie podejmować przez lato.

Całe miasto jest Wasze! ;-) Najciekawsze punkty wyszczególniliśmy na mapie i zaprezentowaliśmy w programie. Jest naprawdę bogaty. Ponieważ pandemia się nie skończyła, nie możemy zebrać się wszyscy w jednym miejscu. I dobrze, bo chcemy Wam pokazać co przez całe lato, a i jesień, zimę i wiosnę również, możecie odwiedzać i poznawać. Niektóre punkty może już znacie, lecz warto je odkryć na nowo. Są też nowe, które mogą być dla Was niespodzianką. Każdy jest wart uwagi.

Przestudiujcie program, zdecydujcie co Was interesuje najbardziej, zaplanujcie pobyt i bawcie się pysznie!

Rozpoczynamy od słuchania radia. Nie zwyczajnie, z radioodbiornika, a wprost z gór, z tarasu Złoty Widok, na żywo. Dla miłośników historii będzie spacer. Bajkerzy pojadą na elektrykach w góry, a biegacze weń pobiegną. Romantycy przeniosą się w czasie do Krainy Ducha Gór rozświetlając ją naftowymi lampami. Dzieciaki mogą popiszą się sprawnością, pobędą strażakiem i pobujają w obłokach ;-). Chętnie z pewnością zobaczą stwory z przeszłości i klockowe konstrukcje. Cała rodzinka może też zaprzyjaźnić się minerałami, by zrobić własną biżuterię albo pograć w minigolfa lub udowodnić, że są mistrzami jengi. Spragnionych ciekawostek o Karkonoszach i ich przyrody zachwyci film i wystawa. Dorośli docenią rabaty, gratisy i bonusy, zaś miłujących sztukę skuszą wystawy i rozmowa z artystą.

To nie będzie zwykły dzień! To będzie pierwszy dzień lata, które do Szklarskiej Poręby przyjdzie najwcześniej.

Program oraz mapa wydarzenia dostępna TUTAJ

 

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Julia Kopczyk
Udostępnił: Julia Kopczyk
Opublikowano: 15.06.2021r.