Wystartował Kameralny Uniwersytet Tradycji

26.06.2021 r., wystartował w Zachełmiu "Kameralny Uniwersytet Tradycji". O godz. 9.00 wyruszyła wycieczka na Szlak Siedmiu Wzgórz, zaś o godz. 11.00 rozpoczęły się warsztaty Haftu Zachełmiańskiego. Dodatkowo o godz. 17.00 Stowarzyszenie karkonoskie Zachełmie poszło o krok dalej i zorganizowało również warsztaty zielarskie. 

Następnego dnia odbyły się fenomenalne warsztaty pszczelarskie, które poprowadziła Pasieka Juliusza. Chętnych było tak wielu, iż organizatorzy musieli utworzyć dwie grupy. O godz. 11.30 fani dobrej zabawy, spotkali się w Starej Remizie, gdzie "Drewniany Piotrula" poprowadził warsztaty tworzenia domków. Każdy uczestnik otrzymał taki domek w podarunku.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja jest finansowana ze środków projektu grantowego LGD Partnerstwo Ducha Gór: Włączenie społeczne poprzez realizację Festiwalu Ducha Gór, w ramach poddziałania 19.2, „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji pod nazwą „Kameralny Uniwersytet Tradycji”.
 
 
______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Paulina Lulek
Opublikowano: 05.07.2021