Umowy DL Solidarnie z Ukrainą 2022 podpisane!

W dniu 19.04.2022 oraz w dniu 29.04.2022 podpisano wszystkie umowy dotacji dla wniosków złozonych w II-óch titach naborów konkursu Działaj Loklanie i Solidarnie z Ukrainą. 

Wszyscy wnioskodawcy już od maja 2022 r. realizują wydarzenia, spotkania i pomoc dedykowane uchodźcom z ukrainy, którzy mieszkają obecnie na naszym obszarze. 

Pomoc ma różny charakter: od pomocowego w bieżących sprawach po aktywność fizyczną, spotkania, wspólne gotowanie, wspólne wydarzenia czy angażowanie nowych mieszkańców w działania wsi i miejscowości.

W imieniu realizoatotrów zapraszamy mieszkańców do uczestniczenia w wydarzeniach, spotkania z nowymi mieszkańcami, tymi, którzy zamierzają tutaj zostać, ale też z tymi, którzy zostaną tutaj krótko. Dajmy im serce i wsparcie!

Dziękujmy organizacjom, które zaproponowały naprawdę wartościowe i przyjazne działania w małych wiejskich i miejskich miejscowościach. 

Ukraina i mieszkańcy z Ukrainy nie są sami, dajemy wsparcie i poczucie solidarnoiści w tym trudnym dla nich czasie! To bardzo ważne!

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Dorota Goetz
Udostępnił: Dorota Goetz
Opublikowano:  29.04.2022 
Zmodyfikowano: