Walne Zebranie Członków LGD - CAS "POGÓRZE" w Podgórzynie

 W dniu 9 stycznia 2020r. w Centrum Aktywności Społecznej "POGÓRZE" w Podgórzynie odbyło się uroczyste, noworoczne Walne Zebranie Członków LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Członkowie LGD sami przygotowali poczęstunek i zadbali o kulinarną oprawę obrad. Zespół Muzyczny SZAFIRY śpiewnie wprowadził nas w świąteczną atmosferę i karnawałowy nastrój.

Podjęta została m.in. uchwała w sprawie członków seniorów. Każdy członek zwyczajny Stowarzyszenia po ukończeniu 70 r.ż. otrzymuje godność Członka Seniora i tym samym zostaje zwolniony z obowiązku opłacania składek członkowskich. Na tę okoliczność glos zabrała Pani Aldona Kujawa - Członek Senior - która w tym roku kończy 90 lat. Pani Aldonie życzymy dużo sił, moc zdrowia i życzliwych ludzi otaczających Ją na co dzień.

Jednym z punktów obrad WZC była Gala Programu 'Działaj Lokalnie". Podczas Gali przedstawiciele organizacji , które zrealizowały operacje w ramach tego Programu zaprezentowali członkom LGD efekty swoich działań. Były zdjęcia, filmy i ogromne brawa za świetne pomysły.

W częsci merytorycznej Prezes Zarządu - Pani Dorota Goetz przedstawiła zmiany do Lokalnej Strategii Rozwoju, omówiła kwestie dotyczace składek od gmin oraz poruszyła tematy ankiet, które członkowie i wnioskodawcy bedą niebawem wypełniać.

Nastapiła zmiana personalna w składzie Rady LGD : rezygnację złożyła Pani Natalia Poniatowska - Wasiak , a nowym członkiem Rady LGD został - Pan Bartłomiej Krawicz.

Posiedzenie było merytoryczne, uroczyste i prawdziwie Noworoczne.

Zaproszenie na WZC

Protokół nr 01/01/2020