Pomoc dla członków i mieszkańców LGD Partnerstwo Ducha Gór

Szanowni członkowie i mieszkańcy obszaru LGD Partnerstwo Ducha Gór! Ze względu na trudną sytuację i wprowadzenie kolejnych ograniczeń w poruszaniu się i kontaktach proszę o informację kto z Państwa potrzebuje pomocy w załatwieniu codziennych spraw np. zakupy, apkteka itp....pod nr telefonu: 75 6442165 lub e-mail: sekretariat@duchgor.org, dyżuruje Dorota Goetz.

Jeżeli bezpośrednio pomoc pracowników LGD nie będzie możliwa, będziemy mogli powiadomić odpowiednie służby lub zorganizować dla Was pomoc. 

Do osób i podmiotów, będących członakmi LGD zostały w tej sprawie wysłane e-maile już na początku stanu zagrożenia, zostały wykonane też telefony z pytaniem do niektórych seniorów czy potrzebują pomocy. Nie posiadamy jednak wszystkich nr telefonów czy e-maili do mieszkańców, niektórzy też nie posługują się komputerem czy telefonami. Niektórzy nie potrafią poprosić o pomoc, a są chorzy, w trudnej sytuacji finansowej lub mają ograniczenia poruszania się. Być może nasi członkowie lub ktokolwiek z Państwa wie, zna osoby, którym bardzo potrzebna jest pomoc w tej sytuacji? Być może Wasi sąsiedzi, rodzina czy inne osoby potrzebują pomocy i możecie  w ich imieniu o nią się zwrócić? Dzwońcie lub piszcie, postaramy się zorganizować pomoc.

Prezes

LGD Partnerstwo Ducha Gór

Dorota Goetz