Kraina Ducha Gór

Stowarzyszenie Lokalni – Niebanalni ze Szklarskiej Poręby zrealizowało projekt grantowy, w ramach którego wykonano gadżety reklamowe promujące Krainę Ducha Gór. Takich gadżetów promujących cały region nie ma, a zapotrzebowanie na nie jest ogromne.

Stowarzyszenie Lokalni - Niebanalni przygotowało:

1000 szt.- toreb z bawełny,

200 szt.- toreb z juty (z recyklingu),

1157 szt.- smyczy na klucze,

1000 szt. kominów turystycznych,

700 szt.- kubków ceramicznych,

3000 szt.- długopisów ekologicznych ze zrolowanego kartonu,

3000 szt.- toreb papierowych,  

oraz 5000 szt. naklejek magnetycznych na auta,

a wszystkie gadżety mają nadruk i logo „Krainą Ducha Gór”.

W ramach zawartych porozumień i przy ścisłej współpracy z Biurem LGD Partnerstwo Ducha Gór, gadżety zostały dystrybuowane do wszystkich gmin partnerskich oraz do Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze. Będą one promowały nasz region pod hasłem „Kraina Ducha Gór” i trafią zarówno do turystów jak i mieszkańców za pomocą samorządów.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenia Lokalni – Niebanalni w Szklarskiej Porębie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach projektu grantowego LGD Partnerstwo Ducha Gór: Wspólne działania promocyjne całego obszaru LGD Partnerstwo Ducha Gór pod wspólnym szyldem – Kraina Ducha Gór, dla operacji pod nazwą: ‘Zawsze ze mną Kraina ducha Gór”.