Warsztaty "przydomowe uprawy" - zaproszenie

Przydomowe uprawy. Warsztaty z zakresu samodzielnego uprawiania warzyw, owoców, ziół, nasadzeń dla owadów, upraw permakulturowych, ograniczenia spożywania mięsa oraz zrezygnowania z cukru. Warsztaty odbędą się w dniach 5-6 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00-14:30 w Trzcińsku 67. Warsztaty poprowadzi Danuta Nowak z Ptasiej Doliny-Dom Spotkań Twórczych.

W programie warsztatów między innymi: projektowanie i budowanie grządek w ogrodzie premakulturowym, przygotowanie herbatki kompostowej, naturalne nawozy i ich zastosowanie – przygotowanie nawozu z żywokostu, pokrzywy i  czarnego bzu.

Zgłoszenia na warsztaty należy składać poprzez formularz zgłoszeniowy.

UWAGA: Warsztaty trwają dwa dni, co oznacza obecność uczestników przez dwa dni. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.05.2021 r. (niedziela) . Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach, pierwszeństwo mają mieszkańcy obszaru LGD Partnerstwo Ducha Gór z gmin: Mysłakowice, Podgórzyn, Janowice Wielkie, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba i Jelenia Góra. Brana jest pod uwagę kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach zostanie potwierdzony do 31.05.2021 r. W przypadku zakwalifikowania na warsztaty niniejsze zgłoszenie jest równoznaczne z zawarciem umowy uczestnictwa w warsztatach i w przypadku nieobecności uczestnika na warsztatach, uczestnik zostanie obciążony kwotą 250 zł.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Klauzula RODO

 

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Julia Kopczyk
Udostępnił: Julia Kopczyk
Opublikowano: 30.04.2021 r.