AGROTURYSTYKA NA NOWO-szkolenia

 Serdecznie zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, ośrodków doradztwa rolniczego oraz przedstawicieli, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, podmiotów świadczących tego typu usługi na dwudniowe szkolenie on-line pt. AGROTURYSTYKA NA NOWO

Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje, skutecznie komunikować i promować swoją działalność za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz efektywnie budować sieć współpracy to dołącz do nas w wybranym terminie. Będziemy poznawać nowinki marketingu w sieci, nowoczesne kanały dotarcia do klientów oraz tajniki działania algorytmów. Poznamy oczekiwania i potrzeby dzisiejszych gości gospodarstw agroturystycznych.

W programie szkolenia m.in.:

  • Wyniki badania „Agroturystyka na nowo”, wnioski z badania dla organizacji i gospodarstw — jakie obserwujemy trendy w rozwoju agroturystki, jakie są oczekiwania dzisiejszych klientów.
  • Marketing czyli co?  Podstawy budowania marki gospodarstwa i produktu agroturystycznego. 
  • Jak media społecznościowe zmieniły klienta?  Nowoczesna komunikacja i kanały dotarcia do klienta gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
  • Jak działa algorytm? Podstawy mediów społecznościowych i budowania relacji sieciowych z innymi gospodarstwami oraz produktami agroturystycznymi.
  • Jakie możliwości współpracy sieciowej oraz jakie możliwości sprzedażowe daje Facebook, Instagram i YouTube? Pomysły i rozwiązania.

Więcej informacji, zapisy oraz terminy szkoleń dostępne są na stronie www.ksow.pl

 

Źródło: https://ksow.pl/aktualnosc/agroturystyka-na-nowo

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Julia Kopczyk
Udostępnił: Julia Kopczyk
Opublikowano: 02.11.2021r.